ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9996667
*
nr 999 6667
Spegel
höjd: 140 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2015
kl 19:25:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/12 12:18:16
1
100 kr
6/12 13:34:48
2
250 kr
6/12 18:39:03
3
450 kr
6/12 22:51:56
1
400 kr
6/12 22:51:56
3
450 kr (Budbetjänt)
6/12 22:52:20
1
500 kr
7/12 15:40:29
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 999 6667
Spegel
höjd: 140 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/12 12:18:16 | 1 | 100 kr |
6/12 13:34:48 | 2 | 250 kr |
6/12 18:39:03 | 3 | 450 kr |
6/12 22:51:56 | 1 | 400 kr |
6/12 22:51:56 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
6/12 22:52:20 | 1 | 500 kr |
7/12 15:40:29 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:51